Ons Team

XLRIT is een ambitieuze bedrijf uit Veenendaal. XLRIT is in 2018 opgericht door drie ervaren IT-consultants met veel kennis van en ervaring met software accelerators. Met deze kennis en ervaring hebben we een innovatief software development platform met de naam "GEARS" gebouwd. We hebben deze uitgebreid getest en in de praktijk bij onze klanten toegepast. Hiermee hebben we een nieuwe, revolutionaire en ongekend snelle manier om beter(e) software te ontwikkelen bereikt.

Ons team bestaat uit door de wol geverfde IT-consultants, die weten hoe IT-projecten werken en waarom ze vaak falen. GEARS is daarom niet alleen gemaakt als productiviteitsverhoger, maar ook om de risico’s inherent aan software development te ondervangen. Deze aanpak werkt: wilt u zien hoe, neem dan contact op.

Edwin Hendriks

Business Architect
Implementation Expert

edwin@xlrit.com

Marcus Klimstra

Solution Architect
Open Source Expert

marcus@xlrit.com

Eric Visser

Information Architect
Communications Expert

eric@xlrit.com

Giso Dal

Software Architect
Graph Theory Expert

giso@xlrit.com

Gerard Nauta

Change Architect
Contracting Expert

gerard@xlrit.com

Hans Lous

 

Software Development Intern

Rik Visser

 

SMART Requirements Analist

 

rik@xlrit.com